به دنبال اظهارات حسین قلی زاده ، سرپرست داماش گیلان در مصاحبه ای که با خزراسپورت انجام داده بود ، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در سایت خود به این صحبتها واکنش نشان داده و جوابیه ای را روی خروجی این سایت قرار داد.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان گیلان در خصوص سخنان اخیر سرپرست تیم فوتبال داماش گیلان پیرامون چگونگی حضور مسئولان در ورزشگاهها عنوان داشت : حضور مدیرکل در جمع هواداران خونگرم و یاوران همیشگی این تیم نیازی به اجازه از سرپرست تیم ندارد.

 

وی افزود : در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به نام همدلی و همزبانی مزین شده است ، حداقل وظیفه مسئولین حضور بی واسطه در کنار مردم می باشد.

 

سعید علیپور با اشاره به اینکه پیش از این نیز مدیرکل محترم ورزش وجوانان در میان تماشاگران سپیدرود حضور داشته است ، از حضور مداوم مدیرکل در ورزشگاههای انزلی و رشت به هنگام بازی تیم های ملوان ، داماش و سپیدرود خبرداد و یادآور شد : به نظر می رسد یکی از عوامل اصلی وجود برخی از بداخلاقی ها در سکوهای فوتبال عملکرد ناصواب برخی مسئولین است که با اندکی همدلی و همزبانی در مسیر اصولی خود قرار خواهد گرفت .

روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان گیلان ضمن تشکر از همه مسئولین تیم داماش خصوصاً آقای قلی زاده سرپرست تیم که در این مدت زحمات زیادی را متحمل شده اند ، ابراز امیدواری کرد تا از اظهارات تند و تنش زا نسبت به مسئولین شهری و یا تماشاگران جداً پرهیز شود .

 

وی با تأکید بر اینکه بحران موجود در تیم داماش را باید به شکلی خاص مدیریت کرد ، افزود: با توجه به همدلی و همزبانی بوجود آمده در هیئت فوتبال ، مسئولین شهری و اداره کل ورزش وجوانان ، اظهارات احساسی و درگیری فیزیکی با هواداران جز به حاشیه بردن بیشتر تیم نتیجه دیگری به همراه نخواهد داشت .

سعید علیپور در ادامه خاطرنشان کرد : اظهارات سرپرست داماش از طریق مسئولین هیئت فوتبال پیگیری خواهد شد.

 

روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان گیلان از تماشاگران فهیم تیم فوتبال داماش که تنها یاوران همیشگی این تیم بوده اند خواست که به شکل منطقی و به دور از هرگونه توهین و هتاکی نسبت به مسئولین خصوصاً مسئولین هیئت فوتبال و مدیران اجرایی تیم داماش ، همچنان به تشویق و حمایت تیم محبوب خود ادامه دهند که نتیجه توهین و هتاکی ، دلسردی و ادامه بحران در تیم داماش خواهد بود.