برنامه و زمانبندی هفته های هفدهم تا بیست و دوم (پایانی) مرحله نخست لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد. 

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، کمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه و زمابندی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا آخرین هفته از مرحله نخست این مسابقات به همراه یک دیدار معوقه را اعلام کرد.

بر این اساس برنامه این رقابت ها در گروه اول این مسابقات به شرح زیر است: 

 

هفته هفدهم

سه شنبه ۱۹/۱۰/۱۳۹۶

مس نوین کرمان – گل ابریشم تهران / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید سلیمی کیا کرمان

قشقایی شیراز – کارون اروند خرمشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید دستغیب شیراز

شموشک مازندران – شاهین شهرداری بوشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم هفتم تیر چالوس

نیروی زمینی تهران – داماش گیلان / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهدای نزاجا تهران

 

هفته هجدهم 

دوشنبه ۲۵/۱۰/۱۳۹۶

گل ابریشم تهران – قشقایی شیراز / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم عطرسیب باقر شهر تهران

داماش گیلان – مس نوین کرمان / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

کارون اروند خرمشهر – مقاومت تهران / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر

شاهین شهرداری بوشهر – فولاد نوین اهواز / ساعت ۱۶:۰۰ – استادیوم شهید بهشتی بوشهر

 

معوقه هفته چهاردهم 

شنبه ۳۰/۱۰/۹۶

مقاومت تهران – نیروی زمینی تهران / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم میلاد نور تهران

 

هفته نوزدهم 

دوشنبه ۲/۱۱/۱۳۹۶

قشقایی شیراز – داماش گیلان / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید دستغیب شیراز 

فولاد نوین اهواز – کاسپین امیرآباد بهشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

پنجشنبه ۵/۱۱/۱۳۹۶

مقاومت تهران – گل ابریشم تهران / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم میلاد نور تهران 

نیروی زمینی تهران – شاهین شهرداری بوشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهدای نزاجا

 

هفته بیستم 

پنجشنبه ۱۲/۱۱/۱۳۹۶

کاسپین امیرآباد بهشهر – نیروی زمینی تهران / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم آزادی بهشهر

گل ابریشم تهران – کارون اروند خرمشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم عطرسیب باقرشهر

داماش گیلان – مقاومت تهران / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

شاهین شهرداری بوشهر – مس نوین کرمان / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید بهشتی بوشهر

 

هفته بیست و یکم

چهارشنبه ۱۸/۱۱/۱۳۹۶

مس نوین کرمان – کاسپین امیرآباد بهشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم سلیمی کیا کرمان

قشقایی شیراز – شاهین شهرداری بوشهر / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهید دستغیب شیراز

نیروی زمینی تهران – فولاد نوین اهواز / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم شهدای نزاجا تهران

کارون اروند خرمشهر – داماش گیلان / ساعت ۱۴:۰۰ – استادیوم نفت و گاز اروندان خرمشهر

 

هفته بیست و دوم 

سه شنبه ۲۴/۱۱/۱۳۹۶

کاسپین امیرآباد بهشهر – قشقایی شیراز / ساعت ۱۴:۱۵ – استادیوم آزادی بهشهر

شاهین شهرداری بوشهر – مقاومت تهران / ساعت ۱۴:۱۵ – استادیوم شهید بهشتی بوشهر

داماش گیلان – گل ابریشم تهران / ساعت ۱۴:۱۵ – استادیوم شهید دکتر عضدی رشت

فولاد نوین اهواز – مس نوین کرمان / ساعت ۱۴:۱۵ – استادیوم اختصاصی فولاد اهواز

 

 مرحله نخست رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور در فصل ۹۷-۱۳۹۶ در سه گروه یازده تیمی برگزار می شود که پس از اتمام این مرحله،چهارتیم برتر هر گروه به دور نهایی راه پیدا می کنند. ۱۲ تیم حاضر در مرحله دوم نیز در دوگروه شش تیمی تقسیم خواهند شد که درنهایت تیم های نخست به همراه برنده مسابقه پلی آف تیم های دوم گروه ها (یعنی مجموعا سه تیم) به رقابت های فصل آتی لیگ دسته یک صعود خواهند کرد.