به گزارش وارش اسپرت رئیس سازمان لیگ برتر ضمن اعلام مطلب فوق از برگزاری رقابتهای جام حذفی با بهترین کیفیت خبر داد و گفت: با برنامه ریزی سعی خواهیم کرد تا در تعطیلات نیم فصل یک یا دو بازی از رقابتهای جام حذفی را برگزار خواهیم کرد.

غلامرضا بهروان ادامه داد : پس از رای گیری در با حضور ۱۸ نماینده باشگاه لیگ برتر و دسته یک صورت گرفت قرار شد تا رقابتهای جام حذفی در فرصتهایی که تیم ها دارند، برگزار شود. بر همین اساس طی برنامه ای جدید، زمان رقابتهای جام حذفی اعلام خواهد شد. ضمن اینکه قرار شد تا مسابقات به صورت تک حذفی برگزار می شود.

نیمی از تیم های دسته اولی از این مسابقات انصراف دادند و مقرر شد به علت فشردگی مسابقات تیم های لیگ دو و سه کشور در این جام حضور نداشته باشند . 

طبق قرعه کشی صورت گرفته تیم فوتبال داماش گیلان در نخستین گام مهمان تیم دسته اول پارسه تهران (داماش ایرانیان) خواهد بود.

 

برنامه کامل این رقابت ها تا فینال را در ادامه مطلب ببینید

*مرحله یک شانزدهم (تاریخ برگزاری رقابت ها هنوز مشخص نشده است) 

تراکتورسازی تبریز – آلومینیوم هرمزگان

داماش ایرانیان – داماش گیلان

سایپای شمال – مس سرچشمه

فجر سپاسی شیراز – سنگ آهن بافق یزد

ذوب آهن اصفهان – ملی حفاری اهواز

شهرداری یاسوج – مس کرمان

شهرداری تبریز – نفت تهران

پرسپولیس – ملوان انزلی

 سپاهان – فولاد خوزستان

مس رفسنجان – برق شیراز

راه آهن تهران – شاهین بوشهر

نیروی زمینی تهران – نفت آبادان

ابومسلم مشهد – پیکان تهران

صبای قم – نفت مسجد سلیمان

استقلال تهران – سایپای البرز

استقلال اهواز – گهر دورود

 

*مرحله یک‌هشتم نهایی

بازی شماره ۱۷: برنده بازی تراکتورسازی تبریز – آلومینیوم هرمزگان با برنده بازی پارسه ایرانیان – داماش گیلان

بازی شماره ۱۸: برنده مسابقه سایپای شمال – مس سرچشمه با برنده مسابقه فجرسپاسی شیراز – سنگ آهن بافق یزد

بازی شماره ۱۹: برنده دیدار ذوب‌آهن اصفهان – ملی حفاری اهواز با برنده دیدار شهرداری یاسوج – مس کرمان

بازی شماره ۲۰: برنده بازی شهرداری تبریز – نفت تهران با برنده بازی پرسپولیس – ملوان بندرانزلی

بازی شماره ۲۱: برنده مسابقه استقلال اهواز – استیل آذین گهر دورود با برنده مسابقه استقلال تهران – سایپا البرز

بازی شماره ۲۲: برنده دیدار صبای قم – نفت مسجد سلیمان با برنده دیدار ابومسلم مشهد – پیکان تهران

بازی شماره ۲۳: برنده بازی نیروی زمینی تهران – صنعت نفت آبادان با برنده بازی راه‌آهن تهران – شاهین بوشهر

بازی شماره ۲۴: برنده مسابقه مس رفسنجان – برق شیراز با برنده مسابقه سپاهان اصفهان – فولاد خوزستان

 

*مرحله یک‌چهارم نهایی

بازی شماره ۲۵: برنده بازی شماره ۱۷ با برنده بازی شماره ۱۸

بازی شماره ۲۶: برنده مسابقه شماره ۱۹ با برنده مسابقه شماره ۲۰

بازی شماره ۲۷: برنده دیدار شماره ۲۱ با برنده دیدار شماره ۲۲

بازی شماره ۲۸: برنده بازی شماره ۲۳ با برنده بازی شماره ۲۴

 

*دیدار نیمه‌نهایی

بازی شماره ۲۹: برنده مسابقه شماره ۲۵ با برنده مسابقه شماره ۲۶

بازی شماره ۳۰: برنده دیدار شماره ۲۷ با برنده دیدار شماره ۲۸

*دیدار نهایی

برنده بازی شماره ۲۹ با برنده بازی شماره ۳۰

 

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید