سیامک فراهانی با بیانیه ای ضمن روشن کردن مواضع خود در خصوص ادامه فصل جاری لیگ یک، در خصوص ماجرای عدم حضور محمد مختاری کاپیتان داماش در بازی های اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هوادارام داماش گیلان، در بیانیه امروز سرمربی داماش گیلان آمده است:

«با عرض سلام و احترام، بر خود واجب دیدم برای روشن شدن افکار عمومی مواردی را بازگو کنم:

روزی که بنده بعنوان سرمربی برای حضور در لیگ یک معرفی شدم، مالک باشگاه از من خواستند تیم برای صعود بسته شود و با این پیش فرض وارد نقل و انتقالات شدیم.

تنها ۷۲ ساعت قبل از اولین بازی لیگ (رایکا بابل) مالک باشگاه در جلسه اضطراری در حضور مدیر فنی و سرپرست باشگاه اعلام کردند که با توجه به فراهم نبودن منابع مالی بازیکن های گرفته شده آزاد شوند و هدف باشگاه فقط حفظ سهمیه لیگ یک باشد، سهمیه ای که پس از چهار سال حضور در برزخ لیگ دو با مشقت های فراوان مالک باشگاه و مدیران ارشد استانی و ملی به دست آمده است و من نیز قول نگه داشتن تیم را با توجه به بضاعت و‌ شرایط خاصی که برای باشگاه بوجود آمده بود را دادم. با این اوصاف وارد مسابقات شدیم و هنوز به قولی که دادم برای حفظ سهمیه وفادار هستم. مالک باشگاه به بنده قول دادند که هدف این فصل باشگاه از طریق ایشان به اطلاع هواداران برسد.

از شش بازی انجام شده در لیگ، آقای محمد مختاری چهار بازی اول را بعلت محرومیت و حضور در کلاس های مربیگری از دست دادند. دو بازی آخر نیز یک بازی با نظر من و بازی با گل ریحان را با اعلام خودشان که بعلت تصادف روز قبل شرایط بازی را ندارند از دست دادند.

در آخر اینکه اگر هدف باشگاه تغییر کرده و هدف صعود به لیگ برتر است، با توجه به «امکانات و شرایط خاص امسال» بنده چنین قولی را نمیتوانم بدهم و دست باشگاه را بر هرگونه تصمیم گیری باز می گذارم و‌ منتظر اعلام‌ موضع رسمی مدیریت باشگاه می باشم.»
۹۸/۶/۳۱
سیامک فراهانی