دیار وارش: از اینکه بعد از مدت ها دوباره توانستم در ورزشگاه عضدی رشت حاضر شوم و یاد خاطرات خوب گذشته برایم زنده شود، بسیار خوشحالم و از دیدن هم بازی ها و به خصوص هواداران خونگرم داماش ذوق زده هستم و امیدوارم پاقدمم برای داماش خوب باشد.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، وی که برای تماشای بازی تیم های فوتبال داماش گیلان و پیکان تهران در ورزشگاه شهید عضدی رشت حضور داشت، افزود: افتخار می کنم که در این تیم حضور داشتم و از این تیم لژیونر شدم و به فوتبال اروپا و لیگ هلند راه یافتم و امیدوارم که تیم داماش گیلان بتواند در رقابت های لیگ دسته اول نتایج خوبی را کسب کند و به رقابت های لیگ برتر راه یابد.

جهانبخش در مورد شرایطش در تیم آلکمار گفت: خوشبختانه وضعیتم در این تیم بهتر شده و شرایطم هم اکنون بسیار مناسب است چون دوران مصدومیتم را سپری کرده ام و هم اکنون در شرایط خوبی قرار دارم و نیم فصل دوم را از هفته ی بعد با یک اردو در اسپانیا شروع خواهیم کرد و اگر شرایط بدنی ام به همین شکل ادامه پیدا کند، به امید خدا نیم فصل دوم وضعیتم خیلی بهتر از این هم خواهد شد.

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب مشاهده فرمائیدلژیونر گیلانی تیم ملی در ارتباط با حضورش در اردوهای تیم ملی، اظهار داشت: برای تیم ملی بزرگسال که فعلا اردویی وجود دارد، اما مهم ترین مساله ازدوی تیم ملی المپیک است که متاسفانه چون این بازی ها در فیفا دی نیست، تاکنون از طرف باشگاه به صورت قانونی اجازه حضور در تیم ملی امید را دریافت نکرده ام و هم مربی و هم مدیر باشگاه مخالفت کرده اند اما رایزنی هایی در جریان است و امیدوارم که بتوانم تیم ملی امید را همراهی کنم.

وی در خصوص صحبت های حبیب کاشانی در رادیو جوان که گفته بود قرار است خود جهانبخش با مربی اش رایزنی کند، گفت: بعید می دانم ایشان چنین صحبتی را گفته باشند و من نمی توانم به تنهایی اجازه حضور در تیم امید را بگیرم و تا آنجایی که مطلع هستم، قرار است آقای خاکپور برای این کار به هلند بیایند.
مهاجم محبوب رشتی ها که از تیم فوتبال داماش گیلان به تیم هلند منتقل شده، در خصوص تماشاگران و تیم سابقش گفت: خدا رو شکر در این مدت هر وقت به رشت آمدم شرایط خیلی خوبی داشتم، چه زمانی که با دوستانم می ایم و چه حالا که دوباره در عضدی حضور دارم، مردم رشت خیلی به من لطف داشتند و افتخار می کنم که روزی در این تیم بازی می کردم و امیدوارم شرایط این تیم بهتر شود و لیاقت حضور در لیگ برتر را صد در صد دارد.

وی افزود: داماش تنها تیمی است که در دسته یک این همه هوادار را به ورزشگاه می کشاند و مردم اینقدر حمایت می کنند تیم شان را و بازهم امیدوارم که داماش به جایی که لیاقتش را دارد برسد. / ورزش سه