وارش اسپرت:
 

وي با تبريك اين پيروزي شيرين به سرمربي، كادر فني و بازيكنان كاله تصريح كرد: بازي زيبا و تماشايي از دو تيم كاله و داماش شاهد بوديم و دو تيم توانستند به خوبي واليبال را در زمين اجرا كنند.

معدني با اشاره به عملكرد خوب تيم داماش افزود: فكر مي‌كنم كاله از فرصت‌هاي پيش رو به بهترين شكل ممكن استفاده كرد و توانست پيروز اين ديدار باشد.
سرمربي سابق تيم ملي واليبال كشور با رضايت از بازيكنان داماش يادآور شد: دستورات كادر فني داماش در زمين توسط بازيكنان به اجرا درآمد و اگر همانند ديدار روز چهارشنبه با كاله در رشت بازي كنيم يقينا در اين شهر كار را به سود خود تمام كرده و پيروز نهايي خواهيم بود.

معدني با تاكيد اينكه مي‌خواهيم كار به بازي سوم كشيده شود، اظهار داشت: با بازسازي شرايط روحي و رواني بازيكنان زمينه پيروزي داماش را در بازي آينده فراهم مي‌كنيم.
وي در پاسخ به خبرنگار درباره نحوه تشويق تماشاگران آملي اين ديدار بيان داشت: همه حواسم به بازي بوده و زياد به تماشاگران توجه نداشتم.(با این جوابش خیلی حال کردم.)

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید:

سرمربي تيم واليبال داماش گيلان ادامه داد: بازيكنان داماش حرفه‌اي هستند و در بين تشويق تماشاگران بهتر بازي مي‌كنند و علاقه زيادي براي بازي با حضور تماشاچيان داشته و از بازي خود لذت مي‌برند.
وي تصريح كرد: در بازي گذشته يكي از بهترين قدرت‌نمايي داماش را در زمين شاهد بوديم.

معدني در مورد عملكرد كاله و كادر فني اين تيم مازندراني گفت: نماينده مازندران دور برگشت ليگ برتر را در مرحله گروهي خيلي خوب آغاز كرده و بازي‌هاي بي‌نقصي را از خود به نمايش گذاشت همچنين با توجه به شناختي كه از بهروز عطايي دارم كاله از مربي آگاه به مسايل روز واليبال، باهوش و ذكاوت بالايي سود مي‌برد و مطمئنا روز به روز وضعيت اين تيم بهتر مي‌شود.

وي درباره چگونگي قضاوت داوران در اين ديدار تاكيد كرد: ما اجازه ندارم درباره داوري بازي صحبت كنيم و اظهار نظري در اين مورد ندارم.

منبع:خبرگزاری فارس