وارش اسپرت:

 

*از منابع آگاه شنیدیم که افشین ناظمی فعلا همه ی امور سرمربی را انجام خواهد داد و در بازی روز جمعه با همین عنوان بر روی نیکمت داماش خواهد نشست. اما در مورد عنوان سرمربی موقت باید بگوییم که همه چیز به بازی اول در برابر اتکا و همینطور بازی بعدی در برابر پرسپولیس تهران بر میگردد که در صورتی که ناظمی در این دو مسابقه موفق عمل کند در سمت خود خواهد ماند.

 

*تورج حق‌وردي داوری ديدار داماش گيلان و پرسپوليس تهران را در مرحله يك هشتم نهایی جام حذفي برعهده خواهد داشت، همچنین داوری بازی داماش گیلان و اتکا گرگان نیز بر عهده تیم داوری محمدرضا اکبريان، تورج عيوض محمدي،علي اکبر عظيم پور خواهد بود همچنین ناظر این مسابقه محمد علي فروغي است.

 

*محمدصادق طاهري بازيكن تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز به داماش گيلان منتقل شد.به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومي باشگاه تراكتورسازي تبريز، اين بازيكن كه از داماش گيلان به تراكتورسازي پيوسته بود، بنا به درخواست مسئولان تيم داماش و رضايت بازيكن و موافقت باشگاه تراكتورسازي به اين تيم منتقل شد.اين بازيكن در مدت حضور خود در تيم فوتبال تراكتورسازي در تركيب قرار نگرفت.

 

*امتياز تيم فوتسال بانوان ملوان جوان رشت به باشگاه داماش گيلان انتقال يافت. بدین ترتیب نام تیم فوتسال ملوان جوان رشت به داماش گیلان تغییر خواهد یافت و با این نام در مسابقات حاضر خواهد شد تا اولین تیم بانوان داماش گیلان نیز شکل گیرد.رسول حقدوست به عنوان مدير اين تيم معرفي شده است.

همچنین در صورت موفقیت آمیز بودن باشگاه داماش در رده های گوناگون قرار بر این است که در آینده تیمهای هندبال و فوتسال آقایان و رشته های دیگر نیز راه اندازی شود.

 

*در حالی که در آستانه برگزاری هفته پنجم رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان قرار داریم برنامه اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال، سایت فوتبال برتر و سایر خبرگزاری ها کاملا با یکدیگر متفاوتند! البته برنامه اعلام شده از سوی اکثر خبرگزاری ها ، همان برنامه ای است که ما پیش از این و در هفته قبل بر روی سایت وارش اسپرت قرار دادیم!

 

*بر طبق پیش بینی های صورت گرفته هواشناسی در ساعت برگزاری مسابقه بین تیم های داماش گیلان و اتکا گلستان، آسمانی آفتابی و گهگاه با ابرهای پراکنده را شاهد خواهیم بود و دمای هوا نیز در حدود ۲۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.