وارش اسپرت:

 

از هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال تیم داماش گیلان عصر روز جمعه و از ساعت ۱۴ در نبردی حساس و سرنوشت ساز در حالی میزبان تیم گلگهر سیرجان خواهد بود که هم اکنون در جدول رده بندی شرایط خوبی را ندارد و با ۱۲ امتیاز در رتبه یازدهم جدول به سر می برد.هر چند که اختلاف امتیاز داماش و صدر جدول با گذشت ده هفته از رقابتها فقط ۴ امتیاز است اما برای خلاص شدن از وضعیت فعلی و امید به ادامه رقابتها ناگزیر به پیروزی و دشت کردن امتیازات در بازیهای بعدی علی الخصوص ۲ بازی خانگی آینده در مقابل تیم های گلگهر و شهرداری بندر عباس است.

 

داماش در ۴ بازی آخر خود نتوانسته از نظر نتیجه هواداران را راضی نگه داد و یک باخت و ۳تساوی بدست آورده است اما این نکته را نباید از یاد برد که داماش در بازیهای اخیرش علی رغم بازی خوب و تماشاگر پسند نتوانست به ۳ امتیاز بازی دست پیدا کند و این امید وجود دارد که با حمایت همه جانبه هواداران داماش شهر باران در بازی آتی بالاخره طلسم پیروز نشدن هم پایان پذیرد و تیم از این شرایط بحرانی خارج شود.

 

در سایر بازیهای هفته یازدهم در گرروه الف، روز پنجشنبه تربیت یزد میزبان همیاری اراک است،و در روز جمعه نیز تیمهای شهرداری بندرعباس، مس رفسنجان ، مقاومت سپاسی ، فولاد نطنز ، و شهرداری یاسوج به ترتیب میزبان تیم های اتکا گرگان ، کاوه تهران ، نفت مسجد سلیمان ، ماشین سازی تبریز و پیام خراسان خواهند بود.

 

همچنین فدراسیون فوتبال برنامه رقابتهای لیگ دسته اول در هفته سیزدهم و چهاردهم را نیز اعلام کرده است که در ادامه مطلب میتوانید مشاهده فرمائید. جالب آنکه هنوز برنامه هفته دوازدهم بازیها به صورت رسمی اعلام نشده است اما اینطور که به نظر میرسد بازیهای هفته دوازدهم نیز در روز های ۱۶ و ۱۷ دی پیگیری خواهند شد.

 

برنامه کامل بازیهای هفته های یازدهم، سیزدهم و چهاردهم در ادامه مطلب…

 

 

*هفته یازدهم
 

پنجشنبه ۹/۱۰/۸۹ ساعت ۱۴

*هفته سیزدهم

 

پنجشنبه۲۳/۱۰/۸۹-ساعت ۱۴:۰۰-هفته سیزدهم

*هفته چهاردهم

 

جمعه ۸/۱۱/۸۹-هفته چهاردهم-ساعت ۱۴:۰۰

مقاومت سپاسی-شهرداری بندرعباس-حافظیه-شیراز

شهر صنعتی کاوه-همیاری اراک-شهرک قدس-تهران

فولاد نطنز-داماش گیلان-شهید منوچهری-نطنز

اتکا گلستان-پیام خراسان-آزادی-گرگان

شهرداری یاسوج-گل گهر سیرجان-تختی-یاسوج

مس رفسنجان-ماشین سازی تبریز-شهدا نوش آباد-رفسنجان

تربیت یزد-نفت مسجد سلیمان-نصیری-یزد

داماش دورود-گسترش فولاد تبریز-تختی-دورود

استقلال اهواز-صنعت ساری-تختی-اهواز

ابومسلم خراسان-نساجی مازندران-تختی-مشهد

آلومینیوم هرمزگان-برق شیراز-تختی-بندرعباس

سپید رود رشت-شیرین فراز کرمانشاه-سردار جنگل-رشت

مس سرچشمه کرمان-فولاد یزد-شهید زینلی-سرچشمه

پیام فارس-ایرانجوان بوشهر-حافظیه-شیراز

 

 

شهرداری بندرعباس-شهر صنعتی کاوه-تختی-بندرعباس

مقاومت سپاسی-داماش گیلان-حافطیه-شیراز

مس رفسنجان-پیام خراسان-شهدا نوش آباد-رفسنجان

فولاد یزد-داماش دورود-نصیری-یزد

جمعه۲۴/.۱۰/۸۹-ساعت ۱۴:۰۰-هفته سیزدهم

اتکا گلستان-همیاری اراک-آزادی-گرگان

فولاد نطنز-گل گهر سیجران-شهید منوچهری-نطنز

شهرداری یاسوج-نت مجد سلیمان-تختی-یاسوج

تربیت یزد-ماشین سازی تبریز-نصیری-یزد

مس سرچشمه کرمان-صنعت ساری-شهید زینلی-سرچمشه

ابومسلم خراسان-گسترش فولاد تبریز-تختی-مشهد

استقلال اهواز-برق شیراز-تختی-اهواز

پیام فارس-نساجی مازندران-حافظیه –شیراز

آلومینیوم هرمزگان-شیرین فراز –تختی-بندرعباس

سپید رود رشت-ایرانجوان بوشهر-سردار جنگل-رشت

 

 

تربیت یزد – همیاری اراک – نصیری یزد

بهروز رنجبر-محمدرضا مازندرانی-حسن ظهیری-مرتضی حیدری

پیام فارس – داماش دورود – حافظیه شیراز

پیروز سیف اله پور-غلامعلی تشکری-عیلرضا ایلدروم-روح اله شریفی

مس سرچشمه کرمان – شیرین فراز کرمانشاه – شهیدزینلی سرچشمه

مهدی باغیانی-مصطفی دهقان-حسن داعی-محمد حسین ترابیان

سپیدرود رشت – گسترش فولاد تبریز – سردار جنگل رشت

اسماعیل بابایی-هادی برزو-محمود بیات ترک-فراز معبودی

آلومینیوم هرمزگان – نساجی مازندران – تختی بندرعباس

علیرضا فغانی-مجید ویشگاهی-محبت علی رضایی تبار-حسین قنبری

جمعه ۱۰/۱۰/۸۹ – ساعت ۱۴

شهرداری بندرعباس – اتکا گلستان – تختی بندرعباس

علیرضا شیخی-مهدی عالیقدر-جواد مواج-حسین قنبرزی

داماش گیلان – گل گهر سیرجان – عضدی رشت

رسول رهبرفام-رحیم شاهین-مجید سیفی آذر-امیر مبشر

مس رفسنجان – صنعتی کاوه تهران – شهدا نوش آباد رفسنجان

قاسم واحدی-امیر بالا ورد-مرتضی شعاعی-ایمان کهیش

مقاومت سپاسی – نفت مسجد سلیمان – حافظیه شیراز

احمد صالحی-سعید قاسمی-قاسم بهاری-روح اله تیموری

فولاد نظنز – ماشین سازی تبریز – شهید منوچهری نطنز

بیژن صدری-رضا علی سیوانی-هومن کری-علی صفایی

شهرداری یاسوج – پیام خراسان – تختی یاسوج

هدایت ممبینی-محمد حسین معتمدی-امیر موسوی-امید صالحیان

فولاد یزد – ابومسلم خراسان – نصیری یزد

سعید فتاحی-علیرضا شربتی-جواد رنگرز-محمد تقی ظرافت

صنعت ساری – برق شیراز – شهدا ساری

منصور نوری مصطفی فراهانی-مهرداد تقی زادگان-حسین زیاری

استقلال اهواز – ایرانجوان بوشهر – تختی اهواز

ایرج ساعدی-آرمان اسعدی-حسن رستم زاده-نور محمد یوسف وند