*نفت رو با يک بازي خوب شکست داديم.چطور ديديد اين مسابقه رو؟

هر چقدر که به پايان مسابقات نزديک تر ميشيم ، شرايط بازي ها سخت تر و حساس تر ميشه. امروز مخصوصا تو نيمه اول يه مقداري هوا گرم شده بود که اين رو کار بچه ها تو اين نيمه بي تاثير نبود. اما تو نيمه ي دوم بچه ها به خودشون اومدند و تونستند از موقعيت ها استفاده کنند و در نهايت اين بازي رو ببريم.

 

*اين روند خوب رو تو اين سه بازي آخر هم ادامه ميديم و براي برد به ميدان ميريم؟

ما هدفمون کاملا مشخصه و اگر قرار باشه که ليگ برتري بشيم، بايد تمام بازيها رو به چشم فينال نگاه کنيم و حالا ۳ تا فينال ديگه باقي مونده.

 

*اگر هفته آينده صعودمون قطعي بشه، از اميدها استفاده ميکنيد؟

خب اين بستگي به شرايط داره ، من الان نميتونم راجع به اين قضيه اظهار نظر کنم.

 

*در مورد داوري اين مسابقه چه صحبتي داريد؟

آقاي اکبري داور خوبي هستند و خوب هم سوت زدند. فقط بعضي از دوستان ميگند که گل دومي رو که ما زديم و آفسايد اعلام شده ، آفسايد نبوده و در مورد پنالتي که منجر به گل سوم ما هم شد هيچ مشکلي وجود نداشت و فکر نکنم اعتراضي وجود باشه.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب…

 

 

*و البته اون خطايي که روي امين ترکاشوند انجام شد و داور اعلام پنالتي نکرد…فکر ميکنيد داوري هاي گذشته و پنالتي هايي که براي داماش گرفته شده رو اون تصميم تاثير داشته؟

در مورد اون خطا من هم فکر ميکنم که ميتونسته پنالتي باشه، چون مسلما يه برخوردي صورت گرفته بود. اما در مورد اين که آيا قضاوت هاي گذشته روي اين تصميم تاثير گذاشته من اينطور فکر نميکنم و به نظرم اين تشخيص داور بازي بوده.

 

*در مورد بازي بعديمون با سيرجان چه نظري داريد؟

سيرجان از تيم هاي خوب امسال ليگ يک بود که توي نيم فصل دوم يه مقدار به مشکل خورده اما ما با تمام قدرت جلوي اين تيم ظاهر خواهيم شد. اونجا هم مشکلات خاص خودش رو داره و ما هم بايد با شرايط آب و هوايي اون منطقه و هم ارتفاع يه جورايي مقابله داشته باشيم. ان شالله با بازي خوب بچه ها بتونيم اونجا هم پيروز از ميدان خارج شيم تا بتونيم مردم شهر و طرفداران داماش رو خوشحال کنيم.

 

*و هواداران…

مثل هميشه خوب، صبور و با حوصله. واقعا ازشون ممنونم.

 

*در صورتي که تيم به ليگ برتر صعود کنه،شما اولين مربي غير بومي خواهيد بود که اينکار رو در رشت انجام داده…

من رو وارد مسائل حاشيه اي نکنيد(با خنده). فعلا فقط به اين فکر ميکنم که کارم رو درست انجام بدم

 

*و حرف آخر؟

ممنون از همه شما و اميدوارم که بتونيم همينطور با ادامه اين روند دل مردم رو شاد کنيم و به ليگ برتر برسيم.

 

 

مصاحبه : مهرداد – ميثم