هافبک جنگنده لشت نشایی داماشی ها از جمله بازیکنان باتجربه گیلانی به شمار می رود که دربی های گوناگونی را با پیراهن تیم های گیلانی تجربه کرده است. 

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، با پایان محرومیت انضباطی، محمد رستمی می تواند برای داماشی ها به میدان برود و در غیاب محمد مختاری کاپیتان لاجوردی‌پوشان محسوب می شود.

رستمی در خصوص شرایط فنی و ‌احتمال حضور خود در داربی به خبرنگار وارش اسپرت گفت: خدا را شکر در دو‌ دیدار گذشته نتایج خوبی را گرفتیم و من مطیع تصمیم کادرفنی هستم و چه داخل زمین باشم و چه روی نیمکت آرزومند موفقیت تیم شهرم هستم.

هافبک دفاعی داماش در ادامه با اشاره به حضور متداول در دربی های رشت و انزلی اذعان داشت: اولین بار است که با پیراهن داماش مقابل ملوان قرار می گیرم اما در گذشته و اواخر دهه هشتاد با پیراهن ملوان سابقه بازی مقابل داماش را داشتم، امیدوارم که این دیدار حاشیه ی چندانی نداشته باشد و دو تیم در زمین بتوانند بازی زیبایی از خود به نمایش بگذارند و تمام تلاش ما این است که با برد بتوانیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

رستمی در خصوص شرایط مساعد داماشی ها بین تیم های گیلان خاطرنشان شد: به گواه عموم فوتبال‌دوستان گیلانی داماش شرایط بهتری نسبت به تیم های سپیدرود و ملوان دارد و‌ شانس اول صعود گیلانی ها به لیگ برتر قلمداد می شود. اما در کل حق داماش، سپیدرود و ملوان در لیگ یک نیست و امیدوارم به زودی شاهد حضور تیم های گیلانی در لیگ برتر باشیم.

 

کاپیتان دوم داماشی ها با اشاره به وظیفه انتقال حساسیت این دیدار به بازیکنان جوان و غیربومی داماش در غیاب کاپیتان مختاری گفت: افتخاری برایم محسوب می شود که در غیاب محمد مختاری کاپیتان داماش محسوب می شوم و صحبت من با بازیکنان جوان تیم این است که به حواشی توجه ای نداشته باشند و مطمئن باشید فردا بازیکنان با تمام قوا برای سربلندی رشت و داماش از جان مایه خواهند گذاشت.