وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: طبق آگهی درج شده در روزنامه های کثیر الانتشار مورخ سه شنبه هفدهم دی ماه، بنابر دستور دادگاه انقلاب اسلامی ساختمان مرکزی باشگاه داماش در رشت به مزایده گذاشته می شود.

 

به گزارش وارش اسپرت به نقل از گل، مزایده اعلام شده در پی حکم دادگاه شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی علیه مه آفرید امیرخسروی، مبنی بر حراج اول وی برای پرداخت دیون محکوم شده در دادگاه در روز دوشنبه سی دی ماه از ساعت 14:00 تا 16:00 در میدان آرژانتین – خیابان احمد قیصر – کوچه یکم – پلاک هفت برگزار می شود. متقاضیان می توانند پنج روز قبل از شروع مزایده به بازدید از ملک اقدام نمایند.

 

این اولین مرحله از حراج اموال مه آفرید امیر خسروی نیست و پیش از آن در چند مرحله آگهی های مزایده ی مربوط به این گروه درج شده بود که در یکی از آنها دو باشگاه لیگ برتری داماش و استقلال صنعتی خوزستان و همچنین باشگاه دسته اولی گهر دروود هم به حراج گذاشته شده بودند.

 

حالا باید دید باتوجه به مشکلات فراینده مالی برای تیم داماش گیلان که این روزها نقل محافل خبری است، مسئولان این تیم با این مشکلات تازه چه خواهند کرد، چرا که ساختمان مورد اشاره در این مزایده، علاوه بر دفتر مرکزی و اداری و سالن بدنسازی این باشگاه، محل خوابگاه و اسکان بسیاری از بازیکنان این تیم نیز هست. که اگر این مزایده موجب به دستور تخلیه اعضای این باشگاه از ساختمان مذکور شود، یک مشکل تازه و بزرگ به سایر مشکلات این تیم اضافه خواهد شد.

لازم به توضیح است که رقم پایه ارزیابی شده این ساختمان دوازه واحدی برای حراج 17.556.000.000 ریال اعلام شده است.