وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: اگر دوستان نامه بدهند و اسپانسری را معرفی کنند، از مسئولین قضایی مجوزهای لازم را اخذ می کنیم که بتوانند تیم را به مدت ۵ سال در اختیار بگیرند.

به گزارش وارش اسپرت، علی احمدی سراوانی مدیر روابط عمومی و رسانه باشگاه داماش گیلان در گفتگوی تلفنی با برنامه "با ورزش" شبکه باران گفت: سقوط داماش اتفاق تلخی بود که همه ما و مردم عزیز را ناراحت کرد اما می شد کاری کرد که این تیم نیفتد.

 

وی ادامه داد: در چند ماه گذشته جلساتی برگزار شد که در یکی از جلسات آقای عابدینی از مسئولین حاضر در جلسه درخواست کردند تا در ازای چک شخصی شان، یک میلیارد به ایشان قرض بدهند و حاضرین هم قبول کردند و می گفتند که این در بضاعت استان هست.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمائید

وی افزود: اگر آن موقع این پول داده می شد، بسیاری از مشکلات بعد از شاید اصلا بوجود نمی آمد و تیم نجات پیدا می کرد. متاسفانه این پول داده نشد و کار به آنجایی رسید که گفته شد اگر ما این مبلغ را بدهیم ناهار آقای عابدینی از این پول داده می شود!

 

احمدی سراوانی در خصوص مصاحبه های اخیر امیر عابدینی گفت: در اواخر حضور داماش در لیگ برتر صحبت های بسیاری مبنی بر این بود که مسئولین اسپانسرهایی را دارند و آقای عابدینی هم کناره گیری کردند و گفتند که هیچ سمتی را در تیم ندارند. ایشان حتی تهدید کردند که تیم را به تهران منتقل می کنند تا دوستان اگر اسپانسری را می شناسند که بتواند تیم را در اختیار بگیرد، جلو بیایند.

وی ادامه داد: در زمانی که ما احتیاج به آرامش داشتیم دائم صحبت از این بود که اسپانسرهایی وجود ندارند اما الان سه هفته از سقوط تیم گذشته و هیچکدام از کسانی که حرف از اسپانسر می زدند، جلو نیامدند.

مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان گفت: من در همین برنامه اعلام می کنم اگر دوستان نامه ای را بدهند و اسپانسری را معرفی کنند، از مسئولین قضایی مجوزهای لازم را اخذ می کنیم که بتوانند تیم را به مدت ۵ سال در اختیار بگیرند.

 

وی در خصوص بدهی های باشگاه و طلب بازیکنان گفت: شاید این تصور برای اسپانسرها باشد که با ورود به داماش با حجم بزرگی از بدهی ها مواجه هستند اما اینطور نیست و آقای عابدینی نامه ای را به قوه قضائیه نوشته اند که تمامی بدهی های بازیکنان از موجودی های آقای مه آفرید خسروی پرداخت شود، بنابراین اسپانسرها در این خصوص نگران نباشند.

وی افزود: در لیگ یک با توجه به بضاعت استان گیلان می توان با سه میلیارد تومان تیم را به لیگ برتر آورد.

وی در خصوص بحث انتقال باشگاه به تهران گفت : بحث انتقال باشگاه به تهران مطرح شد بود نه بحث انتقال تیم. باشگاه داماش ایرانیان در تهران ثبت شده بود و تیم فوتبالش در رشت به فعالیت می پردازد.

 

سراوانی در پایان با بیان اینکه دو لیست از بازیکنان منتشر خواهد شد گفت: سعی می کنیم تا آخر هفته دو لیست بازیکنان آزاد و مورد نیاز را اعلام کنیم. بازیکنان آزاد می توانند به امور مالی باشگاه مراجعه کنند و با دریافت نامه هایشان به تهران بروند. در لیست دیگر نیز بازیکنانی که مورد نظر ما هستند را اعلام می کنیم .