وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : با وجود اینکه قوه قضائیه قیمت کارشناسی تیم فوتبال را ۴ میلیارد تومان کاهش داد اما خریداری پیدا نمی‌شود.

 

امیر عابدینی در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت: کارشناسان دادگستری ابتدا قیمت واگذاری تیم فوتبال داماش گیلان را ۱۲ میلیارد تومان تعیین کردند اما بعد از اعتراض ما پرونده به کارگروه رفت و در نهایت با ۴ میلیارد تومان کاهش، قیمت نهایی ۸ میلیارد تومان تعیین شد. با این حال اکنون نیز خریداری نداریم و مشتری‌ها فراری شده‌اند. آنها حق دارند چرا که با این شرایط اقتصادی انگیزه‌‌ برای سرمایه‌گذاری در ورزش کم شده است. سرمایه گذار توقع دارد از سرما‌یه‌اش برداشت داشته باشد به همین دلیل به آنها حق می‌دهم.

 

مدیر عامل باشگاه داماش گیلان ادامه داد: در رشت هم بنگاه اقتصادی بزرگی که خریدار باشد نیست و کسی هم اجازه نمی‌دهد تیم از رشت بیرون برود. خودم هم مخالف این موضوع هستم زیرا این تیم برای جوانان رشت است. با این حال مطمئنم در فصل نقل و انتقالات این ما هستیم که ناز می‌کنیم.

 

متن کامل در ادامه مطلب

مهندس عابدینی در مورد احتمال سقوط داماش به لیگ یک گفت: اگر روال طبیعی فوتبال ادامه داشته باشد ما سقوط نمی‌کنیم مگر اینکه بخواهند ما را زمین بکوبند. در شرایط عادی ما باید خیلی بد عمل کنیم و رقبای ما خیلی خوب عمل کنند تا تیم بیفتد که اینطور نمی‌شود. در دیدار داماش و ملوان گلی که به ملوان زدیم از هر طرف که نگاه می‌کردیم آفساید نبود،‌ امیدوارم دیگر از این اتفاق‌ها رخ ندهد.

 

امیر عابدینی " مدیرعامل داماش گیلان " در مورد نگرانی بازیکنان از وضعیت مالی گفت: بازیکنان نگران هستند و من هم به آنها گفته‌ام بر فرض که در این فصل پولی به شما ندهند اما این تیم در رشت می‌ماند و برای فصل آینده ابتدا باید مطالبات شما را بدهند. من تمام تعهدات مالی بازیکنان را مکتوب می‌کنم و حامی بازیکنان هستم. اگر هم پولی از فدراسیون برسد باید ابتدا به بازیکنان پرداخت شود. من بازیکنان را روی هوا رها نمی‌کنم،باید ابتدا آنها مطالباتشان را دریافت کنند.

 

وی در مورد اینکه گفته بود داماش در سال ۹۱ منحل می‌شود به فارس گفت: من تیم را منحل نمی‌کنم ولی اگر بدهی‌های داماش پرداخت نشود و کسی به آن رسیدگی نکند خودش منحل می‌شود. این هم از آن اتفاق‌های نادری است که امیدوارم هیچ وقت نیفتد وگرنه من قصد انحلال تیم را ندارم.

عابدینی در مورد حسین هدایتی و اینکه آیا او برای خرید پرسپولیس از خرید داماش منصرف شد اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس فروشی نیست. هدایتی هم به من گفت که دیر به من گفته‌اید و هر بار هم یک قیمتی به من گفتید و به همین دلیل اکنون او از خرید داماش پشیمان شده است.

 

وی در مورد وضعیت تارتار عنوان کرد: من اگر با این شرایط باشگاه بخواهم تغییراتی در تیم ایجاد کنم گناه کبیره مرتکب شده‌ام. در این فصل من هیچ مربی را برکنار نکرده‌ام و خودشان رفته‌اند. دینورزاده خودش بعد از بازی با سپاهان گفت که می‌رود. قاسمپور هم همین طور بود و خودش رفت. تارتار هم تا این لحظه پولی نگرفته است.