وارش اسپرت:

عليرضا نادي در حاشيه ديدار كاله مازندران با داماش گيلان كه با پيروزي سه بر صفر نماينده مازندران همراه بود گفت: بازي خوب و تماشاگرپسندي را دو تيم از خود به نمايش گذاشتند كه در پايان كاله مازندران در خانه پيروز اين ديدار بود.
وي افزود: بازيكنان داماش زحمت‌هاي زيادي كشيدند و تمام توان خود را صرف بازي كردند ولي نتوانستند نتيجه بازي را از آن خود كنند.

نادي در آناليز بازي داماش تصريح كرد: تيم ما در سه امتياز حساسي كه نقش مهمي در روند بازي داشته و تعيين كننده پيروز ميدان بود نتوانست موفق عمل كند.
وي با بيان اينكه اميدواريم در بازي برگشت در رشت بتوانيم گذشته خود را جبران كنيم، يادآور شد: در بازي يك‌شنبه آينده مقابل كاله در زمين خود محكوم به شكست هستيم تا اميدي به صعود از اين مرحله داشته باشيم.

كاپيتان ملي‌پوش تيم واليبال داماش اظهار داشت: در رشت براي جبران بايد به ميدان برويم و با تمرين خوب و منسجم بتوانيم كار را به بازي سوم بكشانيم و در پايان به مرحله بعد دور حذفي صعود كرده و به قهرماني نظر داشته باشيم.
متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید:

نادي درباره تماشاگران حاضر در سالن پيامبر اعظم(ص) شهرستان آمل ادامه داد: تماشاگران در ايجاد حساسيت بازي نقش مهمي داشتند و با تشويق خود در برد كاله تاثير زيادي ايفا كردند.

وي با اعلام اينكه بايد در بين تماشاگران فرهنگ‌سازي لازم انجام گيرد، گفت: بايد براي تماشاگران فرهنگ‌سازي شود و براي ارتقاي فرهنگ تماشاگران گام‌هاي بزرگي برداريم.

نادي در پايان در مورد قضاوت داوران بين‌المللي اين ديدار تصريح كرد: داوري اين ديدار مشكل خاصي نداشت و قضاوت خوبي را از داوران مسابقه شاهد بوديم.


منبع:خبرگزاری فارس