وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: پس از پنجمین شکست متوالی داماش گیلان، آنهم در خانه و در برابر تیم انتهای جدولی فجرسپاسی، بلافاصله یک جلسه اضطراری در محل باشگاه داماش گیلان برگزار شد.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از تسنیم، در این جلسه که تا بامداد جمعه به طول انجامید، امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه، عبدالله مرغوب مشاور فنی و مربی باشگاه، حسین قلی‌زاده سرپرست، افشین ناظمی سرمربی داماش، علی نظرمحمدی، مازیار ربیعی‌فر و کولیوند مربیان داماش حضور داشتند تا در رابطه با اتفاقات پیش آمده تصمیم گیری شود.

 

مدیر رسانه‌ای داماش گیلان در مورد اتفاقات پیش آمده در این جلسه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار کرد: عابدینی به شدت از نحوه عملکرد کادر فنی و بعضی از بازیکنان جوان تیم انتقاد کرده و نکات مختلفی را در رابطه با چگونگی هدایت تیم عنوان کرد و در ادامه از نظرات کادرفنی مطلع شد. 
 
 

‌سراوانی افزود: پس از این جلسه تصمیماتی گرفته شد تا به برون رفت باشگاه از این شرایط خاص، کمک شود.
وی گفت: عبدالله مرغوب از سمت مشاور مدیرعامل و سمت فعلی خود در کادر فنی بزرگسالان کنار گذاشته شد و به عنوان مدیریت تیم‌های پایه منصوب شد.

 

مدیر رسانه‌ای داماش گیلان تصریح کرد:علی نظرمحمدی بعد از این به عنوان جایگزین مرغوب به عنوان مشاور فنی داماش منصوب شد.

احمدی‌سراوانی خاطرنشان کرد: مدیریت باشگاه داماش اعلام کردند به علت احترام به بخشی از هواداران تیم که خواهان این هستند که ناظمی همچنان به کارش ادامه دهد بار دیگر این خواست هواداران احترام گذاشته می‌شود و فرصت مجددی به ایشان داده می‌شود.

 

وی تأکید کرد: امیدواریم تمامی عزیزان به ویژه بازیکنان داماش مانند گذشته در حراست و حفاظت از تیم محبوب شهرباران تمام اهتمام خود را به کار گیرند.