وارش اسپرت:

 

با برگزاری بازیهای دیروز، دور دوم جام حذفی فوتبال ایران نیز پایان یافت و چهره تیمهای صعود کننده به دور سوم این مسابقات مشخص شد. در مهمترین مسابقات پنجشنبه تیم فوتبال داماش گیلان توانست ۴ بر صفر فولاد نطنز را شکست دهد تا در دور بعد با تیم شهرداری اشکذر رو به رو شود،میزبان این مسابقه به علت اینکه هر دو تیم در این دور میزبان بوده اند با قرعه کشی مشخص خواهد شد. همچنین نساجی قائمشهر میهمان خود مس رفسنجان را شکست داد. اتکا نیز میزبان تیم بحران زده ابومسلم مشهد بود که با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری رسید تا اولین شگفتی جام حذفی رقم بخورد.

 

در حساسترین بازیهای روز جمعه نیز نتایج جالبی رقم خورد. سپیدرود رشت در سمنان ۴ بر ۱ برابر شهرداری سمنان پیروز شد تا در دور بعد در استادیوم سردار جنگل رشت میزبان تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان باشد. تیم فیروز کریمی،گسترش فولاد تبریز نیز در یک بازی پر حاشیه توانست تربیت یزد را ۳ بر ۰ شکست دهد. در یاسوج نیز شهرداری این شهر در حضور ۲۰ هزار هوادار خودی تیم برق شیراز را شکست داد تا از هم اکنون برای دیگر تیمهای همگروه خود در لیگ یک خط و نشان بکشد.

همچنین عضر جمعه تیم فوتبال داروسازی سبحان دیگر نماینده کلانشهر رشت در ورزشگاه سردارجنگل میزبان ماشین سازی تبریز بود که در نهایت با نتیجه ۱ بر صفر این بازی را به میهمان دسته اول خود واگذار کرد.

 

*نتایج کامل دور دوم جام حذفی را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده فرمائید.

»»»

 

*شهرداری یاسوج ۴- برق شیراز ۲

 

*ایرانجوان بوشهر ۲- نادری بوشهر ۱

 

*پهنایی قاین ۳- شهرداری آشخانه ۱

 

*استقلال اهواز ۴- گل گهر سیرجان ۲

 

*شهرداری سمنان ۱- سپیدرود رشت ۴

 

*داروسازی سبحان رشت صفر- ماشین سازی ۱

 

*تاک مهر تاکستان ۱- فولاد یزد ۷

 

*داماش گیلان ۴- میلاد دزفول صفر

 

*اتکا گرگان ۲- ابومسلم مشهد ۱

 

*سپاسی شیراز ۳- گیتی پسند اصفهان صفر

 

*مس رفسنجان ۱- نساجی مازندران ۲

 

*نبرد شهرکرد ۱- گسترش اراک صفر

 

*گسترش فولاد تبریز ۳- تربیت یزد صفر

 

*نفت مسجد سلیمان ۴- هودکن تهران ۲

 

*همیاری اراک ۵- پرسپولیس کامیاران ۳

 

*ذوب فلزات بهار ۲- شهرداری بندرعباس ۳

 

*پناه آفرین قم صفر- پیام مشهد ۵

 

*پارس آباد مغان صفر- حکمتی تبریز ۲

 

*شهرداری کهنوج ۴- آشتیان گستر ورامین ۳

 

*فراغی بندر ترکمن۱- نفت محمودآباد ۲

 

*مس سرچشمه ۱- فولاد نطنز ۱( در پنالتی ۴-۳ به نفع فولاد نطنز)

 

*دانشگاه آزاد سراوان- شیرین فراز کرمانشاه( انصراف شیرین فراز)

 

*بهینه راهبر آباده- صنعت ساری ( انصراف صنعت ساری)

 

*کاوه تهران- ایران خودرو کاشمر( انصراف ایران خودرو)

 

*داماش لرستان- پیام شیراز( انصراف پیام)

 

*قزل اوزون زنجان- عمران کیش( انصراف قزل اوزون)

 

*دارتاک خرم آباد- آلومینیوم هرمزگان( انصراف دارتاک)

 

*شهرداری اشکذر- مهر کرج( انصراف مهر کرج)

 

*نساجی قائمشهر ۲-۱ مس رفسنجان

static-3.html

 

***همچنین از اینجا میتوانید جدول کامل جام حذفی را مشاهده کنید…***