وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان : حساسیت‌های بیش از اندازه موجب کاهش کیفیت بازی شد و تاثیر منفی روی بازی هر دو تیم گذاشت و به همین دلیل نتوانستیم بازی خوبی را انجام دهیم.

به گزارش وارش اسپرت هادی محمدی مدافع داماش گیلان در گفتگو با فارس ضمن بین مطلب فوق وی وجود حاشیه‌های این بازی را سخت توصیف کرد و گفت: اگر حاشیه‌ها نبود می توانستیم بازی روان‌تری ارائه دهیم.

 

این بازیکن داماش، ادامه داد: اگر روی ضربات آخر با دقت بیشتری عمل می‌کردیم می‌توانستیم هر سه امتیاز بازی را بگیریم اما از فرصت‌های ایجاد شده به خوبی استفاده نشد.

وی استفاده از موقعیت‌ها در بازی را مهم دانست و افزود: حضور در دربی گیلان نخستین تجربه‌ام بود.  فضای این بازی حتی از فضای دیدار استقلال و داماش که در مقابل تماشاگران بی‌شمار استقلال در ورزشگاه آزادی به میدان رفته بودم، سنگین‌تر بود.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب

وی حساسیت بیش از اندازه بازی دیدار داماش و ملوان را موجب ایجاد استرس در بازیکنان عنوان کرد و یادآور شد: قبل از بازی بسیاری تلاش کرده بودند تا فحاشی‌های این دیدار را کاهش دهند اما عده‌ای تماشاگرنما اقدام به فحاشی کردند و حتی کاپیتان تیم ما را مورد توهین‌های شدیدی قرار دادند.

 

مدافع فوتبال داماش گفت: امیدواریم این حرکات ناشایست در آینده کمتر شود زیرا زیبنده محیط ورزشگاه‌های فوتبال نیست و فکر نمی‌کنم افرادی که دست به چنین حرکاتی زدند به خاطر فوتبال به ورزشگاه آمده باشند.

 

وی درباره حاشیه‌های پس از بازی و شکسته شدن شیشه‌های اتوبوس تیم داماش، اذعان کرد: در هنگام برگشت از انزلی در حالی که توسط ماموران انتظامی اسکورت شده بودیم اما بعضی افراد در طول مسیر از کنار خیابان اقدام به پرتاب سنگ و پاره‌های آجر به طرف اتوبوس ما کردند که یکی از سنگ‌های پرتابی به شیشه اتوبوس اصابت کرد و موجب شکسته شدن آن شد.

وی افزود: این سنگ به طرفی اصابت کرد که جهانگیر عسگری در آنجا نشسته بود و البته او شانس آورد که شیشه اتوبوس دو جداره بود در غیر این صورت حتماً زخمی می‌شد.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید