به گزارش وارش اسپرت و به نقل از ورزش سه، داماش گیلان که در لیگ دسته دوم حضور دارد، موفق شد با نمایشی درخشان در جام حذفی به فینال این رقابت‌ها برسد و در این دیدار برابر پرسپولیس در یک بازی پرحاشیه و جنجالی در نهایت با یک گل شکست خورد و بار دیگر قهرمانی را از دست داد. آنها چند سال پیش و در حالی که البته در لیگ برتر حضور داشتند به فینال جام حذفی راه یافته بودند و آنجا برابر استقلال شکست خورده بودند.

باشگاه داماش گیلان البته بلافاصله بعد از دیدار فینال جام حذفی راهی تهران شد تا مدیران این تیم، جلسه ای با فدراسیون نشینان در خصوص پرونده بازی پلی آف لیگ دسته دوم برگزار کنند.

داماش گیلان در یک بازی جنجالی و پرحرف و حدیث در مرحله پلی آف لیگ دسته دوم در جدال با نیروی زمینی در سردار جنگل شکست خورد. این شکست در حالی به این تیم تحمیل شد که بازی با اشتباهات داوری بزرگی همراه بود. این مساله با شکایت آنها همراه شد و در نهایت با تهدید آنها مبنی بر عدم حضور در فینال جام حذفی، پرونده در فدراسیون فوتبال تحت بررسی قرار گرفت. پیش از این بازی به داماشی‌ها وعده داده شد پرونده آنها مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت و احتمال حضورشان در لیگ دسته اول وجود خواهد داشت. مساله‌ای که بلافاصله بعد از فینال جام حذفی بار دیگر مورد پیگیری آنها قرار گرفته و امروز جلسه‌ای در این خصوص برگزار شد.

داماش همچنان امیدوار است با توجه به مستندات قابل توجهی که در اختیار دارد بتواند احقاق حق خود را به عمل بیاورد و باید دید در این امر موفق خواهند بود یا خیر.