وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: کنفرانس خبری پیش از بازی تیم های سپاهان و داماش با حضور کرانچار و ناظمی سرمربیان دو تیم سپاهان و داماش گیلان برگزار شد.

 

ناظمی: امیدوارم یک بازی قابل قبول در اصفهان به نمایش بگذاریم

 

شک نکید که هدف تیم داماش کسب رتبه تک رقمی در جدول لیگ برتر است.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از ایسنا، افشین ناظمی در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های سپاهان و داماش گیلان اظهار کرد: در طول هفته‌ای که گذشت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و به خوبی سپاهان را می‌شناسیم.

امیدوارم بتوانیم در این بازی با دست پر به رشت برگردیم و یک بازی قابل قبول به نمایش بگذاریم تا همه از دیدن آن لذت ببرند.

 

متن کامل کنفرانس در ادامه مطلب

وی افزود: سپاهان بارها ثابت کرده که یک تیم بزرگ است و همیشه جزو مدعیان بوده و چند عنوان قهرمانی در کارنامه‌اش وجود دارد و در چند هفته‌ی گذشته برخلاف نتایج ضعیف تیم ما به خوبی نتیجه گرفته است.

 

سرمربی تیم فوتبال داماش در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی در بازی فردا از شما غایب هستند، گفت: روح‌الله سیف‌اللهی به دلیل سه اخطاره بودن نمی‌تواند بازی کند. هم‌چنین مرتضی ابراهیمی، سروش‌نیا و قدمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

ناظمی تصریح کرد: هدف ما در وهله‌ی اول کسب رتبه‌ی تک‌رقمی در جدول لیگ است اما به خاطر مشکلات مالی کمی از این هدف دور شده‌ایم. با این حال امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات حل شود و امکانات مطلوب در اختیار ما قرار گیرد تا این نتایج ضعیف جبران شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید اگر بازی فردا در زیر بارش برف انجام شود شرایط بازی چگونه خواهد شد، گفت: ما در رشت روی چمن مصنوعی بازی و تمرین می‌کنیم و چون در هنگام برف و باران روی این زمین آب جمع نمی‌شود برای ما تفاوت چندانی ندارد که در این بازی برف ببارد یا نه. ضمن این‌که ما تجربه‌ی بازی روی برف را نداریم اما فکر نمی‌کنم این مشکلات روی روند بازی تاثیر منفی داشته باشد و بارش برف به نفع یک تیم نخواهد بود.

 

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که ساختمان باشگاه داماش قرار است به فروش برسد، گفت: در جریان فروش ساختمان نیستم. ما مشکلات بسیاری داریم و وقت فکر کردن به این مسائل را نداریم و مدیرعامل باشگاه خودش این مسائل را حل می‌کند.

ناظمی در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که محرومان زیادی دارید آیا بازی دفاعی ارایه خواهید داد، تصریح کرد: ما هیچ‌گاه بازی تدافعی انجام نمی‌دهیم و از ابتدای لیگ همیشه برای زدن گل‌های زیاد به میدان آمده‌ایم و مطمئن باشید که در بازی برابر سپاهان هم این‌چنین نخواهد بود.

 

وی درخصوص این مطلب که آیا بازیکن دیگری در داماش وجود دارد که مانند علیرضا جهانبخش قابلیت رفتن به یک تیم اروپایی را داشته باشد، گفت: استان گیلان همیشه بازیکنان طراز اولی داشته است؛ بازیکنانی همچون هادی محمدی و مسعود حسن‌زاده که آینده‌ی خوبی دارند. هم‌چنین امیرمحمد مظلوم که در تیم زیر ۱۷ سال بازی می‌کرد و سعید مرتضوی آینده‌ی بسیار روشنی دارند اما فعلا به دلیل مصدومیت نمی‌توانند بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال داماش درباره تعطیل کردن تمرینات تیم داماش از سوی بازیکنان این تیم گفت: ما بعد از بازی با تیم استقلال تمرین نکردیم و سه روز قبل بازی با گسترش تمرین را شروع کردیم اما در هفته‌ی گذشته تمرینات ما به طور مرتب برگزار شده و از آمادگی خوبی نیز برابر سپاهان برخورداریم.

 

ناظمی خاطرنشان کرد: همیشه من چه آن زمان که به عنوان مربی به اصفهان آمدم و چه آن زمان به عنوان سرمربی به اصفهان آمدم بازی خوبی را برابر هر دو تیم اصفهانی به نمایش گذاشته‌ام و امیدوارم فردا نیز همین رویه را تکرار کنم و یک بازی خوب انجام دهم تا همه‌ی تماشاگران خشنود شوند. ایرانی‌ها همه جا و در همه‌ی رشته‌ها می‌توانند خود را در آسیا و اروپا مطرح کنند؛ چون پتانسیل بسیار بالایی دارند.

 

زلاتکو کرانچار

 

از سوی دیگر زلاتکو کرانچار در این نشست خبری اظهار کرد: داماش قصد دارد تیم ما را غافلگیر کند و ما قطعا بازی سختی پیش رو داریم و اگر داماش امتیازی از دست بدهد منجر به رفتن این تیم به ته جدول می‌شود. به همین دلیل داماش می‌خواهد در بازی فردا هر سه امتیاز بازی را کسب کند و در مسابقات اخیر نشان داده که انگیزه‌ی زیادی برای بردن دارد. البته ما نباید به آنها اجازه دهیم که ما را غافلگیر کنند.

 

کرانچار افزود: ما در بازی‌های قبل نشان داده‌ایم که تا آخرین لحظه‌ی فصل خواهیم جنگید. ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و نباید اجازه دهیم که داماش در بازی فردا نتیجه بگیرد چرا که اگر این‌گونه شود نتایج بازی‌های قبل ما بی‌اعتبار می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازیکنان به خوبی می‌دانند که فردا باید با تلاش نتیجه بگیرند. البته ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم؛ هرچند که برخی از بازیکنان ما دچار مصدومیت‌های جزئی نیز هستند. این نکته را هم باید مدنظر قرار دهیم که در فصل زمستان بازی‌ها سخت‌تر است.

وی افزود: تیم ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و امیدوارم تماشاگران فردا به ورزشگاه بیایند و تیم خود را تنها نگذارند. ما در آخرین بازی که با داماش در رشت داشتیم همه دیدند که این تیم شمالی توانست ما را متوقف کند اما ما نباید فردا اجازه‌ی چنین کاری را به تیم داماش بدهیم.

 

کرانچار درخصوص بازیکنان غایب در بازی فردا تصریح کرد: امید ابراهیمی سه اخطاره است و نمی‌تواند بازی کند و وضعیت عقیلی و خلیل‌زاده هم به دلیل مصدومیت جزئی که دارند مشخص نیست اما این را می‌دانم که همه‌ی بازیکنان ما به دلیل اهمیت بازی، بازی خوبی را به نمایش خواهند گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درخصوص بازی کردن یا نکردن سرجیو فندایک گفت: خوشبختانه آی‌تی‌سی این بازیکن صادر شده و او هفته‌ی گذشته به خوبی با تیم تمرین کرده و فردا می‌تواند بازی کند و امیدوارم بازی خوبی ارایه دهد. البته جواهیر سوکای نیز شانس بازی دارد منتها بازی کردن او بستگی به شرایط بازی دارد و اگر ما بتوانیم از او استفاده کنیم حتما این کار را خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با اضافه شدن نویدکیا، سوکای و فندایک، بازیکنان جوان جای خود را در تیم از دست خواهند داد یا خیر، گفت: من اصلا این مطلب را قبول ندارم و به شما اطمینان می‌دهم که بازیکنان جوان اگر با همین شرایط بازی کنند جایگاه خود را از دست نخواهند داد. سوکای و نویدکیا دوباره به تیم بازخواهند گذشت و ما هنوز نمی‌دانیم که آنها در شرایط ایده‌آل قرار خواهند گرفت یا خیر و هواداران نیز نباید انتظار داشته باشند که در همان ابتدا به آن دو بازی برسد؛ هرچند که رقابت تنگاتنگی در تمرینات وجود دارد.

 

کرانچار درخصوص درخشش این روزهای امیرحسین کریمی هافبک نفوذی جوان این تیم گفت: بازی کریمی در مقابل صبا کاملا خوب بود و نمایش خوب او در تیم زیر ۱۷ سال این مژده را داد که این بازیکن چه ظرفیت بالایی دارد و به همین دلیل در بازی فردا در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: آرزو می‌کنم در بازی فردا نود و نهمین بازی من به عنوان سرمربی با تیم سپاهان با پیروزی همراه باشد و به همین ترتیب بازی‌های صدم، صد و یکم و غیره را با موفقیت پشت سر بگذارم.
وی درخصوص جالوویچ گفت: او تمام حق و حقوق خود را از باشگاه دریافت کرده و مقرر شده در صورتی که از تیمی پیشنهاد داشته باشد از تیم سپاهان جدا شود.