اعلام آمادگی پیشکسوت فوتبال رشت و همچنین حضور یک خانم در لیست، از نکات جالب ثبت نامی های کاندیداتوری ریاست هیات فوتبال گیلان است.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، ظهر یکشنبه ۲۱ تیرماه و با پایان یافتن مهلت ثبت نام برای نامزدی پست ریاست هیات فوتبال گیلان، از سوی دبیر مجمع ستاد انتخابات هیات فوتبال استان گیلان نام نوزده نفر که ثبت نام اولیه را انجام داده اند اعلام شد.

 

در آخرین دقایق زمان ثبت نام برای کاندیداتوری ریاست هیات فوتبال گیلان، مهندس علی بهارمست پیشکسوت استقلال رشت و سپیدرود و معاون فعلی خدمات شهری شهرداری رشت نیز آمادگی خود را اعلام و ثبت نام کرد تا خیلی ها غافلگیر شوند. وی سال ها سابقه مدیریتی در سطح شهرداری رشت را دارد و در دوره ای نیز سرپرست شهرداری کلانشهر رشت بود.

 

اعلام آمادگی یک خانم به نام طیبه سلمانیان که طبق اطلاعات بدست آمده، دوره ای را نیز در هیات فوتبال استان گیلان مشغول بوده است نیز از نکات جالب اعلام شده لیست متقاضیان کاندیداتوری است.

همچنین ثبت نام افرادی که فاقد شرایط لازم برای تائید کاندیداتوری هستند را نیز می توان از دیگر نکات قابل توجه لیست اعلامی دانست که به احتمال فراوان این افراد پس بررسی های لازم کنار گذاشته خواهند شد.

 

طبق اعلام فرزاد سیری دبیر مجمع ستاد انتخابات هیات فوتبال استان گیلان، پس از بررسی مدارک و تطبیق شرایط نامزدها توسط کمیته بررسی که شامل دبیر هیات فوتبال ، نماینده حقوقی  و نماینده اداره کل ورزش و جوانان می باشد، اسامی واجدین شرایط به مبادی ذیربط جهت گرفتن استعلامات ارجاع خواهد شد.

اسامی لیست ثبت نامی به شرح زیر است:

 

۱ – قربانعلی الماسخاله

۲ – علی بهارمست

۳ – محسن خاکزاد

۴ – عرفان حسن پور 

۵ -علی حسن پور

۶ – رضا علی اصغری

۷ – مهران آزاد سرو

۸ – حمید امیدی

۹ – عسگر قاسم نژاد

۱۰ – محمد حسین دشتی

۱۱ – کیومرث بیات

۱۲ – فرزاد داداش زاده

۱۳ – سید محمد علی ثارالهی

۱۴ – کیانوش افسرده

۱۵ – فرهاد عین خراسانی

۱۶ – طیبه سلمانیان

۱۷ – جواد باقرپور

۱۸ – کریم خورسندی

۱۹ – محمد رضا باقی زاده

 

انتخابات ریاست هیات فوتبال استان گیلان قرار است در شهریور ماه برگزار شود.