فیلمبرداری مستند “یک قدم تا آسیا” توسط گروه وارش اسپرت انجام شد و اینکار هم اکنون در مراحل تدوین قرار دارد. 

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، در آستانه بازی نیمه نهایی جام حذفی فصل ۹۸-۱۳۹۷ مابین تیم های داماش گیلان و سایپا تهران، مستند “یک قدم تا آسیا” توسط گروه وارش اسپرت در حال ساخت است. 

در این ویدئو خاطرات جام حذفی ۸۷-۱۳۸۶ تا فینال آن مسابقات که رشتی ها یک پای آن بودند توسط برخی چهره های آن زمان مرور می شود و گریزی نیز به فیلم ها و عکس های موجود از سال ۸۷ زده خواهد شد. 

اسماعیل شاد (مدیرعامل وقت)، علی احمدی سراوانی (مدیر روابط عمومی سابق داماش)، حسین ملکی (بازیکن سابق داماش)، سیامک فراهانی (بازیکن سابق و سرمربی فعلی داماش گیلان)، افشین چاوشی (بازیکن سابق و مربی فعلی داماش گیلان) و محمد مختاری (کاپیتان داماش گیلان) افرادی هستند که مستقیما در این ویدئو به مرور خاطرات دست خواهند زد.  

بخش های فیلمبرداری این برنامه با چهار دوربین به صورت همزمان در رستوران سنتی قارون رشت انجام و هم اکنون مراحل تدوین آن به صورت فشرده آغاز شده است. “یک قدم تا آسیا” قرار است در روزهای پیش از برگزاری بازی هفته آینده نیمه نهایی جام حذفی مابین داماش گیلان و سایپا تهران در رسانه وارش اسپرت منتشر شود. این ویدئو در اینستاگرام به صورت سریالی و در وبسایت، آپارات و کانال تلگرام وارش اسپرت در یک فایل بلند منتشر خواهد شد.