از حسن زاده رئیس کمیته انضباطی می خواهم که واکنش شدیدی نسبت به رفتار ناشایست بازیکن پارسه نشان بدهد.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از فارس، قربانعلی الماسخاله در مورد درگیری های پیش امده در پایان مسابقه پارسه و داماش گیلان گفت: این برای چندمین مرتبه در لیگ دسته اول است که در ورزشگاه خانگی پارسه شاهد چنین اتفاقات بدی هستیم در فصول گذشته نیز گاهی شاهد اتفاق های حاشیه ای در این ورزشگاه بوده ایم. من خودم یک فرد نظامی بوده ام و نمی دانم شلیک گاز اشک آور در مقابل رختکن یک تیم چه معنایی دارد؟!

 

وی با اشاره به شکایت هیات فوتبال استان گیلان از باشگاه پارسه گفت: من امروز نامه ای برای دبیر کل فدراسیون فوتبال نوشتم و ضمن شکایت از باشگاه پارسه خواهان رسیدگی به این مساله شده ام. اتفاقات تلخی در پایان دیدار داماش و پارسه رخ داد. از رئیس کمیته انضباطی می خواهم که هرچه سریع تر به این مساله رسیدگی کند.

 
 

وی افزود: اگر فردی با لگد و کفش استوک به گردن پسر حسن زاده ضربه می زد او چه واکنشی نشان می داد؟ از ایشان می خواهم که همان واکنش را نسبت به بازیکن ضارب انجام بدهند.

 

رئیس هیات فوتبال گیلان تصریح کرد: باشگاه پارسه بخش خصوصی است ولی نباید تصور کنند که هر کاری می خواهند می توانند انجام بدهند. اگرچه باشگاه داماش اکنون مالک ندارد اما نباید نگاه به این باشگاه به گونه ای باشد که می توانند هر بلایی سرش بخواهند بیاورند. هیات فوتبال گیلان کاملا حامی باشگاه داماش است و این اتفاقات را پیگیری می کند.

 

 هیات فوتبال گیلان، امروز نامه ای برای اسدی دبیر فدارسیون فوتبال ارسال کرد و در این نامه از میزبانی پارسه در بازی با داماش گیلان گلایه کرد و به طور رسمی از دبیر فدراسیون فوتبال خواست که به اتفاقات پایان این بازی رسیدگی کند.