مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید که در صورتی که بازیکنان تیم داماش در بازی این تیم برابر مس کرمان حضور پیدا نکنند با محرومیت مواجه خواهند شد.

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان و به نقل از ورزش سه، داماش گیلان روز یکشنبه از رقابت های هفته بیست و دوم لیگ دسته یک باید در کرمان به مصاف تیم مس این شهر برود اما در حال حاضر این خبر به گوش می رسد که بازیکنان تیم داماش قصد دارند به خاطر عدم اجرای تعهدات باشگاه در این بازی به میدان نروند. فریبرز محمود زاده مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ در ارتباط با این موضوع گفت:” راستش ما هم این شایعه را شنیدیم که بازیکنان داماش به کرمان نمی روند.”

او افزود:” با توجه به مسایل و متون حقوقی که در قراردادها موجود است هیچ بازیکنی در فوتبال ایران بعد از گذشت ۴ هفته از نیم فصل نمی تواند به بهانه نگرفتن مطالباتش از حضور در بازی سر باز بزند. این درست است که باشگاه ها باید به حقوق بازیکنان توجه کنند. باشگاه داماش یک باشگاه خصوصی است و طی صحبتی که با مدیران این باشگاه داشتیم آن ها سعی دارند این مشکل را حل کنند.”

محمودزاده گفت:” ما دستور داده ایم که باشگاه برای سفر به کرمان بلیط برای بازیکنان بخرد تا این تیم برای رفتن به کرمان مشکلی نداشته باشد اما اگر بازیکنان داماش به سفر کرمان نروند و یا در بازی برابر مس کرمان در زمین حضور پیدا نکنند، پرونده آن ها به کمیته انضباطی، اخلاق و حراست فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد. بازیکنان مطمئن باشند که قانون به آن ها اجازه نخواهد داد که در بازی حضور پیدا نکنند.”

او در انتها گفت:” بازیکنان باید حق و حقوقشان را بگیرند اما از مسیر درست. اگر بازی نکنند آن وقت پرونده شان به حراست، کمیته اخلاق و کمیته انضباطی ارسال می شود تا این موضوع پیگیری شود. “