داماش گیلان در دیداری خارج از خانه برابر برق جدید شیراز شکست خورد. 

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، در چهارچوب هفته نهم و مقابل پایانی مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید دستغیب شیراز مهمان برق جدید شیراز بود که در نهایت این بازی را با سه گل به حریف خود واگذار کرد. 

گل های برق جدید در دقایق ۸۱ از روی نقطه پنالتی توسط رسول بهاروندی و همچنین پوریا آریا کیا ۳+۹۰ و پوریا زارع ۱۰+۹۰ به ثمر رسید.

در حاشیه این بازی به دلیل تصمیم مشکوک داوری برای اعلام پنالتی به سود برق جدید، سرمربی داماش برای دقایقی بازی را متوقف و تیمش را به کنار زمین فراخواند.

داماشی ها در آخرین هفته از رقابت ها ۲۵ اردیبهشت در استادیوم عضدی میزبان شهرداری ماهشهر خواهد بود. در جدول رده بندی شهرداری ماهشهر با ۱۶، برق جدید شیراز با ۱۴، نفت امیدیه با ۹، داماش گیلان با ۹ ، شهرداری فومن با ۸ و شهرداری کاشان با ۷ (دو بازی این تیم برابر شهرداری فومن و داماش نیمه تمام باقی ماند) در رده های اول تا ششم قرار دارند. 

 

ترکیب ابتدایی داماش گیلان: اشکان توانا، کنعان طاهرنژاد، محمد صالحی، آزاد جعفرزاده، آرمین منفرد دوست، مصطفی حاجتی (c)، مسعود روزبهانی، حسین نظیری، حسن رمضانی، سامان نورمحمدی و امین متوسل زاده.

همچنین علیرضا تربره، شروین بزرگ و هادی سهرابی نیز به عنوان بازیکنان تعویضی وارد میدان شدند.