وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان: بعد از شایعاتی که در روزهای اخیر مبنی بر انتقال امتیاز لیگ یکی داماش گیلان به سپیدرود رشت مطرح شده بود ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات مدیره باشگاه سپیدرود رشت هم در مصاحبه ی خود با این درخواست را اعلام کردند.
 
به گزارش وارش اسپرت به نقل از پانا، برای پیگیری موضوع انتقال داماش به عنوان یکی از تیم های پرطرفدار شمال کشور با حسن تامینی تماس گرفتیم که وی در پاسخ به شرایط این باشگاه گفت: داماش فعلا بلاتکلیف است مردم رشت خیلی شدید از این موضوع ناراحت هستند. طی جلسه ای که با وزیر ورزش داشتیم قرار شد مسئولان ورزش فکری برای این موضوع انجام دهند. صحبت های هم با مسئولان داماش شده است تا آنها هم به نحوی همکاری کنند.
 
به ادامه مطلب مراجعه کنید…

عضو هیات مدیره باشگاه سپیدرود در ادامه گفت: به هر حال داماش مالکیتش برای این آقایان است و با زور نمی توانیم تیم را در رشت نگه داریم. با اعلام آمادگی مسئولان سپیدرود رشت ما پیشنهاد داده ایم تا امتیاز داماش را به سپید رود منتقل کنند. اگر هم رضای به فروش نشوند و بخواهند کارشان را در تهران با همین نام داماش ادامه دهند که موضوع دیگری است. ولی در کل مسئولان سپیدرود به دنبال این هستند که امتیاز یک تیم لیگ یکی را خریداری کنند و باز هم رشت در لیگ یک تیم داشته باشد تا برای بازگشت به لیگ برتر تلاش کنند.
 

پی نوشت: لازم به ذکر است در جلسه مورخ ۲۸/۰۲/۹۳، در مصوبه هیئت مدیره باشگاه داماش تأکید گردید که تیم فوتبال داماش گیلان با همان نام و در شهر رشت به کار خود ادامه دهد.