وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان: دیدار داماش – پرسپولیس با حضور تماشاگر برگزار می‌شود چون در آخرین جلسه این کمیته که روز یکشنبه هفته جاری برگزار شد، پرونده تخلفات تیم داماش در بازی با ملوان در اختیار آنها قرار نگرفته بود.

 

به گزارش وارش اسپرت به نقل از باشگاه خبرنگاران علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف در این‌باره گفت: در آخرین جلسه سال جاری سعی کردیم به پرونده‌های عقب‌‌مانده رسیدگی کنیم اما پرونده‌ای از تیم داماش در اختیار ما قرار نگرفته بود. تنها پرونده تیم ملوان آمده بود که به خاطر تخلف تماشاگران جریمه نقدی شده بود که فکر می‌کنم ما همه موارد را تأیید کردیم. اکنون هم که شما در این باره سؤال کرده‌‌اید، نمی‌دانم محتوای رأی صادره برای تیم داماش چیست.

 

اگر همان‌طور که شما می‌گویید این تیم به برگزاری یک بازی بدون تماشاگر محکوم شده باشد و اگر رأی از سوی ما تأیید شود دیدار این تیم در برابر پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود. باید اذعان کنم که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد چون اصولاً پرونده‌ای در این زمینه در اختیار ما نیست که روی آن مطالعه کنیم و رأی دهیم. همان‌طور که شما می‌گویید این بازی ۷ فروردین برگزار خواهد شد و ما تا آن وقت جلسه‌ای نخواهیم داشت.

 

از علیرضا صالحی سؤال کردیم که چگونه پرونده در اختیار شما قرار نگرفته است در حالی که باشگاه داماش به رأی صادره اعتراض زده و از همه مهمتر چگونه است که پرونده ملوان تحویل کمیته انضباطی شده است؟ رئیس کمیته استیناف در پاسخ به این سؤال گفت: بهتر است برای یافتن پاسخ مناسب، پرسش‌تان را در گفت‌وگو با رئیس کمیته انضباطی مطرح کنید که چرا کمیته انضباطی پرونده‌ها را برای ما می‌فرستد.