تیم ما با وجود اینکه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند، به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

به گزارش وارش اسپرت-پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، علی نظرمحمدی در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص دیدار روز سه شنبه تیم های سپیدرود رشت و اکسین البرز اظهار کرد: پس از پیروزی روحیه بخش هفته گذشته مقابل تیم مس کرمان و بازگشت به صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول، بازیکنان تیم ما مصمم هستند با پیروزی برابر تیم پرمهره اکسین البرز با دست پر به شهر رشت برگردند.

وی افزود: اکسین البرز با هدایت یحیی گل محمدی و بازیکنانی همچون اسماعیل فرهادی، ایمان موسوی و مجتبی شیری یکی از تیم های خوب لیگ دسته یک است که علی رغم سرمایه گذاری مناسب نتوانست در جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار بگیرد.

سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به دیدارهای آینده تیمش در لیگ دسته یک گفت: هنوز چهار بازی سنگین و حساس تا پایان رقابت ها باقی مانده و تیم ما تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به سه تیم دیگر صدرنشین است، بنابراین هر چهار تیم بالای جدول برای صعود به لیگ برتر امیدوار هستند.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه سپیدرود رشت تصریح کرد: تیم ما هنوز هشتاد درصد از مطالبات فصل گذشته خود را دریافت نکرده است، همچنین هنوز هفتاد درصد از مطالبات فصل جاری نیز پرداخت نشده اما ما تلاش می کنیم تا برای خوشحالی هواداران سپیدرود رشت به لیگ برتر صعود کنیم.

نظرمحمدی ادامه داد: البته اخیرا از سوی مدیر کل اداره ورزش و جوانان رشت ۳۰ سکه به عنوان پاداش به اعضای تیم اهدا شد، یکی از خیرین استان گیلان نیز ۴۰ سکه برای اعضای تیم در نظر گرفت و من امیدوارم با پرداخت این پاداش ها بتوانیم در بازی های آینده با روحیه ای بهتر ظاهر شویم و در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم.