هواداران داماش گیلان با پرده نوشته هایی در سطح شهر دیدار داماش گیلان و سیاه جامگان مشهد را اطلاع رسانی کردند.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، درحالی که باشگاه داماش از ابتدای فصل کمترین اطلاع رسانی را در خصوص وضعیت تیم و بازی های داماش در سطح شهر انجام میدهد، جمعی از هواداران داماش گیلان در اقدامی خودجوش جهت اطلاع رسانی دیدار حساس این تیم برابر سیاه جامگان در هفت نقطه شهر پرده نوشته هایی را نصب کردند. 

 

در زورهایی که باشگاه همشهری سپیدرود حتی برای دیدارهای تیم فوتسال بانوان شهر رشت که به تازگی زیر پوشش این باشگاه قرار گرفته پرده نویسی انجام میدهد، باشگاه داماش گیلان  طی ده هفته گذشته لیگ دسته اول، به دلیل آنچه مشکلات مالی می خواند از اطلاع رسانی در خصوص دیدارهای داماش در سطح شهر خودداری کرده است!

 

تیم داماش همواره نشان داده اند که به هواداران خود وابسته اند و اینکه با توجه به خرج کردهای جانبی یک باشگاه فوتبال مثل هزینه سفر، بلیط هواپیما، خوراک، هتل و تمرینات و… نوشتن چند پرده نوشته در هر بازی و برای اطلاع رسانی این هواداران که مهمترین رکن فوتبال و ورزش به شمار می روند چقدر به مشکلات مالی می تواند مرتبط باشد را باید از باشگاه داماش پرسید!

 

لازم به ذکر است، پرده نوشته های هواداران داماش در خصوص دیدار آتی این تیم برابر سیاه جامگان در جلوی استادیوم عضدی و میادین چهار راه گلسار، یخسازی (شهدای گمنام) ، گاز، صیقلان، سبزه میدان و توشیبا نصب شده است.

 

عکس برخی از این پرده نوشته ها در چند نقطه را مشاهده می فرمائید: