در ادامه سلسله تصاویر نوستالژیک از خاطرات فوتبالی های شهرباران های نقره ای، این بار آلبوم تصاویری از داربی گیلان را برای شما مخاطبان محترم وارش اسپرت آماده انتشار کردیم.

در این بخش گزارش تصویری داربی گیلان در فصل ۸۶-۸۷ به میزبانی انزلیچی ها را مشاهده می فرمائید که در پایان و در کمال ناباوری این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

هدایت نماینده رشتی ها در این دیدار را نادر دست‌نشان برعهده داشت و ممی احمدزاده هم سرمربی ملوانی ها بود. فانوس بدست بودن دو‌ تیم حساسیت این دیدار را دو چندان کرده بود.

حسین ابراهیمی پدیده ۱۷ ساله آن روزهای لیگ برتر کشور ابتدا داماشی ها را در دقیقه 8 بازی یک گل پیش انداخت و سپس مازیار زارع موفق به ثمر رساندن گل تساوی در دقیقه 28 برای نماینده انزلی شد.

هدر رفتن ضربه پنالتی و دروازه خالی دقیقه نود در این دیدار توسط داماشی ها بخشی از سریال بدشانسی های داماش در داربی های گیلان بود.

ترکیب دو تیم در این دیدار به این شرح بود:

ملوان انزلى: على حسنى صفت، هادى تامینى، مرتضى غلامعلى تبار (محمد حیدرى ۴۶)، مازیار زارع، سعید یوسف زاده، علیرضا رمضانى (محمد نزهتى ۶۰)، آرش مکى زاد، امیر خدامرادى، مهدى چمن آرا، على طهماسبى(على حدادى ۸۵)، سید جلال رافخایى.
سرمربى: محمد احمدزاده

(داماش) پگاه گیلان: على نظرمحمدى، ابراهیم تقى پور، سیامک فراهانى(حسین ملکى ۸۷)، علیرضا نظیف کار، مهدى نورى، آکوستنى گیلائورى (ویلیام دیجنگو ۷۶)، ژوئل تشامى(امین متوسل زاده ۶۱)، محمد مختارى، محمدرضا مهدوى، افشین چاووشى.
(۵/۳)، حسین ابراهیمى (۵/۴)
سرمربى: نادر دست نشان

*با تشکر از دکتر اسماعیل شاد (مدیرعامل وقت) بابت در اختیار قراردادن تصاویر مربوط به این بازی برای انتشار در رسانه ی هواداری داماش گیلان